Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jól jártam ezzel a PC-vel?...

Jól jártam ezzel a PC-vel? Megérte? Játékra vettem! Boccs, ha hosszú.

Figyelt kérdés

Végre vettem egy PC-t. 16 éves vagyok, nyári munkából maradt pénzem rá(40k maradt). Már terveztem, hogy veszek, de sajnos elég kicsi volt a keretösszeg ezért levittem a mércét. Egy: AMD Phenom II X4 965

6gb ram

Gtx 650 Ti

Kombót vettem használtan, 40 ezer forintért.

Szerintetek jó üzlet volt? A maradék dolgokat(monitor stb) faterom ki pótolja, de erősebb gép , ami drágább lett volna arra nem fizetett volna rá, szóval ezért lett ez. Nem akarok erős játékokkal játszani. Rainbow six siege a maximum amit szeretném, hogy vigyen. Ennél csak gyengébbekkel szeretnék. Összejöhet? Gépigény szerint vinné lowon. Jövőre viszont megint lesz pénzem munkából , ezért tudnám fejleszteni, szóval csak 1 evet kéne bírnia. Mi a véleményetek erről? Nagyon elrontottam?



2018. aug. 18. 22:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Mai technikához képest nagyon elavult? Vagy Még lehet rajra gamerkedni? Overwatchot elvileg simán vinné(gépigény).
2018. aug. 18. 22:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Multi Tehft Auto játékot GTA Sa de minden szerver be van modolva és elég sokan vannak egy szerver pl see mta 700 slotos szerver tele volt nem tudtam fel menni
2018. aug. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!