Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy új videókártyát,...

Xyxxyyyyr kérdése:

Vettem egy új videókártyát, de nem tudom csatlakoztatni hozzá a monitort, ez baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problemam, hogy vettem egy új vidi karit viszont nincs rajta olyan csatlakozó amihez tudnám csatlakoztatni a monitort.

Ha simán az alaplapba dugom a monitort, akkor is kihasználja a gép teljesen az új videokartyat?



2018. aug. 22. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az az alaplapi integrált videokártya csatlakozója.

Csak azt nem értem, hogy sikerült olyan kártyát venni, aminek a csatlakozója nem egyezik meg a monitor csatlakozójával. Neten minden fent van, meg lehetett volna nézni.

2018. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél átalakítót.pár száz Ft-értmár kapsz
2018. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
Igen. Úgy néz ki hogy baj...
2018. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A másik videókárytában az volt a baj, hogy amikor csatlakoztattam a videókártyát, csak fekete kép fogadott, ezért vettem egy új videókártyát, mivel fekete kép volt, az alaplapi csatlakozóba dugtam ott is a monitort, ha most is azt tenném, akkor ugyanolyan teljesítményt kapnék az új kárytával, mint a régivel?
2018. aug. 22. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el se hiszem, ha nem itt olvasom. Legalább a dobozból kivetted a videokártyát, vagy ott próbálod használni?
2018. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A videokártya monitor csatlakozójába dugd a monitort. Kell egy átalakító adapter, mert gondolom VGA csatid van, a videokártyán pedig újabb szabványú.

Ha bedugod a kártyát az alaplapra az nem fogja gyorsítani az alaplapi videovezérlőd. Sőt, lehet hogy be se kapcsol ilyenkor.

2018. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Ha jól megnézzük, agyrém ez a hozzászólás. Egyrészt a tagolatlanság, egy nagy mondat az egész. Ezt próbálja valaki értelmezni!


Szinte az jön le belőle, hogy ezt már előzőleg is eljátszottad egy másik videókártyával, de azon is "fekete kép" fogadott (fekete kép szinte nem is kép, de mindegy), ezért már akkor is az alaplapot dugtad.


Másik agyrém: "nincs rajta olyan csatlakozó".


De milyen csatlakozó, ember? Csatlakozó csatlakozó? Ja, tényleg. Már mindent értek.

2018. aug. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GOndolj bele, ezek az emberek kint vannak az interneten, vírusvédelem nincs a gépükön, kattintanak minden szarra, a gépük napok alatt tele lesz mindenféle trójaival, ideális zombigéppé válik, ők meg csodálkoznak hogy lassul a gép...


Ez a kisebbik baj, a nagyobb, hogy ennyi észhez még jár szavazati jog :/

2018. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!