Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy a számítógépbe ne kelljen bedugni a wifi router kábelét, de csatlakozzon a wifire?

Figyelt kérdés
Gondolom meg lehet oldani, mert a laptopok is ilyen módon kapcsolódnak a nethez.
2018. aug. 22. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1500 ft egy usb s wifi adapter. Ennyi kell hozzá.
2018. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne usb-set vegyél, mert hamar elromlanak, megbízhatatlanok.

PCI-os vagy PCI Express-es Wi-Fis kártyára van szükséged.

2018. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hamar elromlanak... 8 évig használtam egy TP-Link Sticket napi 6-8 órában, és semmi baja nem lett.

Azért nincs már rá szükségem, mert meguntam hogy csak 60 Mbps-t tudott egy falon és egy háztetőn keresztül, inkább áthúztam az UTP-kábelt.


Ne foglalkozz vele kérdező, hülyeséget írt.

2018. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év után lett elegem az állandó netszakadásokból, sebességingadozásokból. Lecseréltem az USB-s adapteremet egy PCI-osra, és a probléma megoldódott.

Persze az USB-snek is vannak előnyei, pl. azt később laptopban is használhatod, ha már az asztali gépben nincs rá szükséged. De ha csak az asztali gépben akarod használni, akkor hidd el, kérdező, jobban jársz egy PCI-os vagy PCI-express-es kártyával.

Hülyeséget meg nem írtam, csak kiegészítettem az első választ egy hasznos dologgal, hogy az USB-s adapterek megbízhatatlanabbak, mint a PCI-osok (amit egyébként nem csak én tapasztaltam, nézz körbe a neten).

2018. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!