Melyik fülest érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Pop vagy rap zenét hallgatok és ehez szeretnék fülhallgatót max 20000ft-ért.Sennheiser cx300 ii-t vagy Sennheiser cx 3.00-t néztem.Melyiket lenne érdemesebb megvennem?Vagy mást tudtok ajánlani esetleg? A lényeg hogy a magas-mély hangok rendben legyenek valamint basszus legyen,de ne túl erős.

2018. aug. 23. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked a sony mdrzx310 -et javaslom ilyen feltételekhez. Szerintem szebben tolja ezt a stilust mint a sennheiser. Tudom mert én is ilyet használok. Sok boltban ki is lehet probálni pl mediamarkt, auchan stb. Javaslom, hogy tégy egy probát. Meg fogsz lepődni, hogy 8000ért milyet szól. Sok sikert
2018. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm😊

Hogyha hangosabban hallgatok zenét nem szeretném hogy mások is hallják körülöttem hogy mit hallgatok.Esetleg ez a Sony olyan?

2018. aug. 27. 11:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg én mindenképp fülest szeretnék mert az utazásnál is kényelmesebb nekem
2018. aug. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!