Samsung Pay, Google Pay mikorra várható Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! S7edge telefonom van, de ami a lényeg gear s3 okosóra. Ezzel szeretnék fizetni, viszont a számomra ismert 2 appbol egyik se működik. Ezek szerintetek mikor jönnek Magyarországra? van valami hír? Illetve tudtok más appot fizetésre a watchra?

2018. aug. 25. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
2094. október 4-én, reggel hattól lesz elérhető itthon. Plusz- mínusz néhány másodperc.
2018. aug. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig idehaza a Simple(OTP) mondható a legstabilabbnak, bár nem tudom hogy óra kompatibilis-e.
2018. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen telefonon használom a Simplet, de sajnos órával nem kompatibilis
2018. aug. 25. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos arra még várnod kell, a Google Pay még 2020 után jöhet be kis hazánkba sajnos.
2018. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vamzen válasza:
100%

Google Pay-t már most is lehet használni Magyarországon, csak kicsit trükközni kell hozzá. Android okosórám nincs, azzal még nem próbáltam, de ha az alábbi útmutatóval arra is sikerül felrakni a Google Pay-t, akkor nyert ügyed van. Sok sikert, ha kipróbálod. :)


1. Felrakod az APKPure appot, vagy annak megfelelőt

2. APKPure-ból fel tudod telepíteni a Google Pay-t

3. Készítesz egy Revolut account-ot és igényelsz egy kártyát

4. Felrakod az OTP Simple-t

5. Igényelsz Simple virtuális kártyát

6. Feltöltöd a virtuális kártyát X összeggel

7. Hozzáadod a Revolut kártyád a Simple-höz

8. Csinálsz egy Visszatöltést (Kártya kezelésen belül) a virtuális kártyáról X összegben a Revolut kártyádra

9. Ha megérkezett az összeg a Revolut kártyádra (ez azt hiszem 2-3 munkanap), hozzáadod a kártyát Google Pay-hez

10. Beállítod a Google Pay-t alapértelmezett NFC fizető app-nak

2018. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez is egy megoldás, de ha már a Simple megvan, akkor minek kell bütykölni?

Milyen előnnyel jár egy GPay a Simple-el szemben?

2018. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

@vamzen köszönöm, ezt kipróbálom mindenképpen!


@6-os. Ha elolvasod a kérdést megtudod miért... OKOSÓRÁVAL tudjak fizetni, mert simple nincs órára.

2018. okt. 21. 19:12
 8/8 anonim válasza:
Nekem van Revolut kártyám, hozzáadom az apk-ból feltelepített Google Pay-hez, de utána nem engedi az in-store payment-et beállítani.
2019. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!