Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra várható több jó...

Mikorra várható több jó alkalmazás a windows phone marketplace-ra?

Figyelt kérdés

Most olyan kevés jó app van rajta és alig van rajta pár jó játék is. Jelenleg nagyon sok jó kiválló app és játék van google play-en mint a wp piacterén...

Mikorra várható, hogy több jobb játékok appok legyenek a windows phone piacterén is mint a az android google play-én?

A kérdés adott :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

És meg éri venni most Nokia Lumia 710-et?



2012. okt. 27. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
120 000 App nem elég?? Amúgy is mindenre van alternatíva. Szinte minden témakörből találsz valami hasznos appot. Ezek igen nagy százaléka hasznos, és szép. A játékok meg mostanában indulnak be, mivel jönnek a 8-as verziósok.
2012. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
épp ezért, hogy jönnek a 8 as verziósok akkor el fogják hanyagolni a wp7 es appokat... akkor nem nagyon éri meg venni nokia lumia 710 et... :( na mindegy akkor marad a sony xperia u..
2012. okt. 27. 16:47
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Naponta több mint 200 alkalmazás jön a windows-ra , de szerintem várd meg a szilvesztert akkor dobnak ki alsó-közép kategóriás telefonokat amiken windows van , és különben naponta 215 új szoftver jön a windowsra , amig az androidra jóval kevesebb , és az emberek nagy részének androidos telefonja van , és a windows most kezd elterjedni szóval csak még több appra lehet számítani . [link]

És hamarosan jön egy olcsóbb windows 8 as telefon , a külsőjét most védették le . És a windows-ra 115,000 app van de a hibás , vírusos alkalmazásokat leszedik . Szóval nem lehet elvárni hogy még több alkalmazás jöjjön létre mivel ez is nagy teljesítmény .

2012. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát nagy teljesítmény, de annyira sok is benne a haszontalan app.. kevés a jó. Android pedig azért olyan kevés idő alatt érte el a 100 ezret mert ők a jó appokra törekednek
2012. okt. 28. 07:37
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Gyanítom, hogy nem ovlastad el azt, amit az előző hozzászóló linkelt ( [link] Az Androidnak 26 hónapba telt a 100 ezres határt elérnie, a WP-nek pedig 20-ba. Azt is gyanítom, hogy nem követted az Android fejlődését, mivel amíg úgy a 300k-s határt át nem lépték, addig csak gagyi szarokat fejlesztettek rá. Miután meglett a kritikus tömeg, azután kezdték el az iOS-es játékokat is átportolni rá, úgyhogy a valóság nagyon messze van attól, amit írtál ("Android pedig azért olyan kevés idő alatt érte el a 100 ezret mert ők a jó appokra törekednek")
2012. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

most aztán tényleg össze kavarodtam :S o.O'

kaphatnák egy tiszta választ a kérdésemre?

de köszi amit irtatok eddig is

2012. okt. 28. 12:30
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Év vége fele jön a Lumiára a 7.8-as frissítés és onnantól lehet majd vele küldözgetni mindent Bluetooth-on.
2012. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy tiszta válasz.

Megéri megvenni a lumia 710-est. Én fél éve vettem a 710-est. És míí meglepő számomra már akkor megért. Főleg az android, idióta és idegesítő hibái, fagyásai után. :s


Vagy ha wp8-ast akarsz, akkor nem soká jönnek azok is.

2012. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

# 7

kevered a wp8-cal. Jelenleg amit tudunk a 7.8-ról az az, hogy megkapja a wp8 felületét, semmi más infó nincs róla, így arról se tudni, hogy bluetoothon lehet-e majd fájlokat küldözgetni, de szerintem nem.

2012. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy csak szívatásból szavaztatnak minket hogy mi kerüljön a Wp7.8-ba a kezdőképernyőn kívül.

Az gonosz tréfa volna,ezért gondolják joggal,hogy több lesz a 7.8 mint a kezdőképernyő.

Erről beszélek: [link]

2012. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!