A nyomtatom sima szöveget (word) rendesen-tisztán nyomtat ki, viszont táblázatot (excel) csak úgy nyomtat, hogy a vonalak ill egy-egy sor hiányzik vagy félig van meg. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Csináltam fej/fúvóka tisztítást , tintát cseréltem, mégis a táblázataimat szaggatottan nyomtatja ki. Mit tudnék még vele csinálni?

2018. aug. 26. 16:01
 1/4 anonim válasza:
A nyomtatási képen jól vannak, vagy csak sima tördelési probléma?
2018. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szöveget, képet, tesztábrát jól nyomtat, nem csíkos, akkor nem lehet fúvókahiba és kár is erőltetni ezt a részét.
2018. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a nyomtatási beállításoknál kicsinyítés, nagyítás, nyújtás, átméretezés van beállítva, elvileg az is járhat ilyen következménnyel, bár én táblázatokat nem szoktam nyomtatni.
2018. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért van, hogy a sima szöveg rendben kijön, a táblázatnál meg teljesen szaggatott. . Van hogy hiányzik egy vonal, vagy a név fele (vizszintesen) stb
2018. aug. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!