Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangos fülhallgatót tudtok...

Hangos fülhallgatót tudtok linkelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hallássérült vagyok, imádom zenét hallgatni, viszont szeretnék venni hangos fülhallgatót.

Aki ismeri az iphone fülhallgatót, az nekem tökéletes, mert elég jó a basszusa és hangos is, csak egy hátránya van, hogy ha megmozdul a feje, akkor egyből lehalkul vagy nem fogok hallani.


Sokkal jobb lenne, ha gumis fuldugo legyen rajta.


Frekvenciatól függ, hogy milyen hangos? Vagy melykket kell nézni?


Köszi előre is!



2018. aug. 28. 22:10
 1/6 anonim válasza:

Ha fülhallgatót akarsz venni akkor ajánlom a JBL Bluetooth fülest. MediaMarkt-ba eladó tud segíteni, és talán ki is próbáljátok. Viszont egy fejhallgató jobban megéri, mert nem használodik annyira, és hangosabb, szebb a hangja valamint tiszta a zene. Esetleg ajánlom a Sennheiser 4.30G-t (androidhoz) vagy a 4.30I-t (applehoz).


Remélem tudtam segíteni

2018. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy fejhallgató jobb lenne, de nekem kenyelmetlen es edzesre is szeretnék használni... :)
2018. aug. 29. 10:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mindig várom, aki kipróbálta már egy jó fülest.
2018. aug. 29. 18:57
 4/6 anonim válasza:
Én a Panasonic RP-HJE125E-t ajánlanám kb 5000ft-ért lehet beszerezni, nagyon hangos és egész jó a hangminősége!
2018. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beats-ról vélemény?
2018. szept. 1. 11:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Max 30 ezret adnék ki.
2018. szept. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!