Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép monitor elhangyásod...

Számítógép monitor elhangyásodott amikor bekapcsoltam a hangfalat, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Számítógép be volt kapcsolva takarítás után. Szét szoktam húzni, ilyenkor lekapcsolom az 5.1-es hangrendszert. Elfelejtettem indítás előtt bekapcsolni, és amikor már ment egy videó bekapcsoltam. Ekkor rózsaszín-fehér-fekete 'hangyásodás' jött fel a képre 3 másodpercre körülbelül, majd feketeség, és megjött a kép. Ez mi lehet? Áramingadozás? Gépben ez tehet kárt? Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 30. 15:08
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


A kép ugyan csak illusztráció, nem én készítettem. Azonban ilyen hangyásodás, csak kissé rózsaszínes.

2018. aug. 30. 15:10
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamint néha a lámpa lekapcsolását hallom a hangfalon keresztül. Tehát a mélynyomó néha pukkan egyet halkan, ha lekapcsolom a lámpámat. :D
2018. aug. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!