Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Blaupunkt gtb 8000A?

Ha egy jack-rca kábellel összekötöm ezt és a telefonomat, és nincs másik nagszóró csak ebből szólna, akkor csak a mély hangok lesznek ugye? Szóval nem lehet rendesen zenét hallgatni csak arról?

Keress kérdéseket hasonló témákban: erősítő, autó, hangszóró

2018. szept. 2. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok
A magasak alig hallatszódnak majd.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. szept. 2. 18:28 Privát üzenet

De mivel tartalmaz L-R kimeneteket is, arra már csak rá kellene kötni két passzív hangszórót.

Azért ez nem tűnik megoldhatatlan problémának.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. szept. 2. 19:06 Privát üzenet

"De mivel tartalmaz L-R kimeneteket is, ...."

Nincs kimenet rajta. Semmilyen.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. szept. 2. 19:18 Privát üzenet
Itt láttam: [link]

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. szept. 2. 19:22 Privát üzenet
JulesTS nevű felhasználó válasza:

Azok a csatlakozok a magas szintu bemenete, a fejegyseg hangszoro kimenetet lehet oda kotni. Ha hangszorot kotsz ra, nem fogja megszolaltatni azokat...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. szept. 4. 05:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segítségre lenne szükségem, a napokban kaptam egy Suzuki Ignis be való gyári (Blaupunkt) rádiót, a rádió nem kapcsol be csak a "kód led" villog, feloldásában szeretnék segítséget...
Blaupunkt Tokyo 110 autóhifi. Van rajta USB-port, de Bluetooth nincs. Ha beledugok egy Bluetooth sticket, akkor a telómat ki tudja hangosítani, lehet a telóról streamelni zenét...
Vettem egy Blaupunkt TV-t használtan. A probléma az, hogy nem játsza le filmeket pendriveról, mert nem támogatott a formátum. Milyen formátum kellene?
Hogy szedjem ki a képen látható autórádiót?
Suziki ignis, blaupunkt rádió magnó, nem tudom a pin kodot kederskedesben vettem a kocsit, és elfelejtettem megkerdezni a pin-t, nemet autokersekedotol van felhivtam aztmondtak h...
Üdv mindenkinek! Hogyan lehet belépni, egy Blaupunkt essen cr31 tipusú autórádió menürendszerébe? (A kijelző fényerejét szeretném módosítani)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!