Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy tablet leírásában az...

Ha egy tablet leírásában az szerepel, hogy 3G vagy LTE, akkor ezek SIM-kártyával működnek?

Figyelt kérdés
Konkrétan, a meglévő Telekomos kártyával szeretnék mobilnetezni.
2018. szept. 4. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De érdemes több helyen utánanézni, a leírások gyakran pontatlanok, ugyanabból a típusból létezhet SIM-es és csak wifis is. Legjobb a gyártó oldalát megnézni.
2018. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet sim kártyával is használni, de anélkül, wifivel is működnek.
2018. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a kettő (3G és SIM) nem függ össze.

Köszönöm.

2018. szept. 4. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Az pont összefügg, mert simán nélkül nincs mobilnet...
2018. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fú, miből szűrted ezt le??? A két "igen"-ből arra következtettél, hogy nem?
2018. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindkét válaszban benne volt, hogy "is". Vagyis, hogy ilyen is van, meg olyan is. Én nyilván nem értek hozzá, azért kérdeztem, tehát lehetett volna egyértelműbben is fogalmazni, hogy ne csak azok értsék a választ, akik eleve tudják.

De akkor oké, értem, hogy a 3G csak SIM-mel működik. Meg talán az LTE is, vagy mittudomén.

2018. szept. 4. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Wifit mindegyik tudja, de amelyiknel pluszba fel van tuntetve a 4G (LTE), 3G stb.. abban elvileg van sim foglalalat is, es megy a net rola
2018. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2018. szept. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!