Mi a baja a hifinek és a távirányítójának?

Figyelt kérdés

Hifin nyomom fel a hangerő nem csinál semmit 5mp ig, azt is csinálja hogy épp egy kicsit rá nyomok egyből ugrik 5-ről-7 hangerőre.

Lefele nyomom a hangerőt semmi gondja.


A távirányítónál is szintén a hangosító felfelé gombja nehezen működik, le hangerőnél semmi baja. Próbáltam már több elemmel is de nem oldotta meg a gondot.


Mennyibe fájna nekem a javíttatása?


Ilyen hifiről van szó:

[link]



#javítás #hiba #HiFi #Távirányító?
2018. szept. 5. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak kontakthiba. Ebben az időjárásban nem is csoda. Járasd meg a kapcsolókat.
2018. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Távirányító már régóta csinálja.

Mindennap nyomkodom a hangosító gombot.

2018. szept. 5. 21:35
 3/9 A kérdező kommentje:
kontakthiba javítása mennyibe kerül?
2018. szept. 6. 02:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Tud valaki tippelni árat?
2018. szept. 6. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Távszabályzó gyakran használt gombjai elkophatnak vagy jobb esetben csak tisztítani kell. Ha ragacsos anyagot találsz benne, az a gumiból kivált szilikonolaj, amit el kell távolítani, mert gátolja az érintkezést.


És/vagy veszel egy jó tanítható távszabályzót, ami több készüléket is kezel. A betegeskedő táv parancsait áttanítod, majd a régit elteszed a fiókba tartaléknak.

2018. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A hifin a gombbal mi a baj?

Kb mennyibe fájna nekem?

2018. szept. 6. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Szokott ilyen hibája lenni, oxidálódik belül, nem érintkezik rendesen.

Elkezded nyomogatni ezerrel, míg megjavul, lekopik az oxidréteg. De tényleg nem óvatos piszkálásokra gondolok, hanem állat módra nekiesel.

Ha nem sikerül és szeretnéd mégis cseréltetni, ahhoz talán jobb lenne a környékeden található szakembertől árajánlatot kérni.

Például én honnan tudhatnám, hogy bármelyik kolléga mennyiért vállalja?

Vagy mások honnan tudnák, én mennyiért vállalok? Sőt, mi közük hozzá?

Alapvetően mindenki igyekszik olyan árat mondani, ami még kölcsönösen megéri, hiszen egyébként nem jön létre az üzlet, az pedig senkinek nem jó.

2018. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha te vagy mások, javíttattak már ilyen.
2018. szept. 6. 21:54
 9/9 A kérdező kommentje:

Már jól működik a hifi megjavult magától, le is kopogom.

Távirányítóját meg pucoltam jó lett, de a hang szabályzó gomb szélén meg van repedve a gumi folija.

2018. szept. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!