Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozit össze lehet csatlako...

Stevenke kérdése:

Házimozit össze lehet csatlakoztatni számítógéppel úgy hogy minden hangfal szóljon?

Figyelt kérdés

Van egy 5.1-es házimozim, van rajta rca kimenet, video kimenet, es egy hdm kimenet.

Rá dugtam rca jack kábellel gépre és csak az jobb es a bal front szól, a center es a hátsó kettő nem. Alaplapom támogatja az 5.1 et.



2018. szept. 10. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogyne vinné. 6 db RCA pont átvisz 5.1 csatornát.

Vagy 3 db sztereó jack is a PC hátáról kihozza, de ezt már említettem.

Vagy 1 db is átviszi (mint ahogy az optika is csak egy szál, ami átalakítható koax / RCA-ra is), de az már nem alapsávi analóg jel.

2018. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy db RCA csak sztereó jelet visz át, többet nem. 5.1-et csak a koax, optika vagy HDMI visz át. Ebből így csak sztereó lesz, ha a gépről akarod feltétlen lejátszani.
2018. szept. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egy db RCA csak sztereó jelet visz át, többet nem."


Nem értem, miről beszélsz, 1 db RCA csak monó alapsávi jelet visz át, 2 db sztereó.

2018. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van a házimozin dolby prologic vagy dolby prologic II funkció az valamennyire átalakítja a sztereót 5.1-re. Annak idején én is így csikartam ki térhangzást az xbox 360-ból. Ahhoz képest nem is volt rossz.
2018. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jogos, nem feltétlen sztereó az RCA, egy db csak egy csatornát visz, így tiszta.
2018. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!