Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Meg tudom-e változtatni a monitorom képernyőjét, úgy, hogy közben korláton kívűl (Out of range-t) ír ki?

Próbálgattam a képernyő élességét, különböző arányokkal és egyszer csak kiírta, hogy Out of range. Megpróbáltam mindent pl. Ctrl+alt+del,Esc, Shift+Tab, gép újraindítás, de egyik se működik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: monitor, képernyő, szélesség

2018. szept. 11. 21:32  Privát üzenet  

A válaszok
Másik monitorral.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. szept. 11. 21:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm.

# 2/5Időpont 2018. szept. 11. 22:02 Privát üzenet
Esetleg próbáld a monitort magában, a gép nélkül.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. szept. 12. 04:29 Privát üzenet

Windows esetén F8 gomb nyomogatása indítás közben, utána VGA-mód választása vagy alacsony felbontás (Windows-függő, hogy melyik opciót találod).

Mikor elindul, beállítod a támogatott üzemmódot.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. szept. 12. 12:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden segítséget, nagyon sokat segített!

# 5/5Időpont 2018. szept. 12. 18:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régi típusú Tv képernyőjét hogy tisztítsam? Gondolom a modern TV-kre való folyadék nem árt neki, de régen mivel tisztították ezeket?
Normális hogy be tudom nyomni a tv képernyőjét?
Mennyibe kerül megcsinálni a tablet törött képernyőjét? (belső sérülés)
Tudtok olyan alkalmazást amin a tv-re a telefonom képernyőjét tudom vetíteni? Igazábol csak twitchet szeretnék nézni, okos tv van nekunk (?
Hogy lehet a telefon képernyőjét Xbox One S-re tükrözni?
Meglehet változtatni a Windows xp bottoló képernyőjét? Ha igen hogyan?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!