Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy autót es kivannak...

Vettem egy autót es kivannak benne cserélve a gyári hangszorok, az elso ketto az 280wattos pioneerek (ts-g172ci) a hatso ketto pedig 250wattosak ( ts-g1723i) és egy pioneer DEH-6400BT fejegység hajtja. Talán rosszak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelegedve a hangzásukkal. Vegyek hozzá erősítőt, vagy másik hangszórokat helyettuk? Ha igen akkor esetleg milyen erősitot vagy hangszorot ajánlatok hozzá?

2018. szept. 17. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok megelegedve a hangzásukkal."


Jó az neked, hidd el.

2018. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írhattad volna, hogy mi nem tetszik benne, mert ha kevés a basszus, ahhoz külön mélynyomó kellene inkább, aminek ugyebár hátránya is van, helyet foglal. Vagy kivehető, szükség esetén.

Oldalhangszórókkal nehéz kifogni az akusztikán.

2018. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellyel megvagyok elegedve, csak magasabb hangzason torzit, probalgattam mas eq bealitassokal de ugy is.
2018. szept. 18. 11:11
 4/6 JulesTS ***** válasza:
Valószínűleg nem a hangszóró torzít, hanem ennyit tud a fejegység erősítője. Én a hangszórókat eladnám, szigetelném az első ajtókat (7eFt-ból meg van az anyag hozzá), előre Kicx ICQ 6.2 szettet (25eFt), hátulra nem kell hangszóró, erősítőnek meg egy Pioneer GM-D 1004-t (30eFt) tennék a műszerfal alá (arra is hídba kötve az első szettet).
2018. okt. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezek a kick hangszorok ennyire jok?
2018. okt. 1. 17:30
 6/6 JulesTS ***** válasza:
Ezek a legolcsóbbak amit már érdemes megvenni, legalábbis ha van minimális igény a hangminőségre. "Neves" gyártók hasonló minőségű hangszórói 30eFt-tól kezdődnek.
2018. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!