Beni1145 kérdése:

PACR01 Suzuki Swift (2006) gyári CD-s fejegység nem játssza le a zene CD-ket. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Beteszek egy zene CD-t a fent említett CD-s fejegységbe, és nem játssza le (próbáltam itthon írt CD-vel is és eredeti, boltban vásárolt zene CD-vel is). Miután beveszi a CD-t, elkezdi beolvasni, majd kiír egy ERROR1 szöveget, és nem játssza le a zenét. Valakinek van valami tippje?

2017. ápr. 19. 22:10
 1/4 felolvasó válasza:
Szerintem elromlott.A kezelési útmutatóban annyit ír"ERROR"1-es hibakód felirat még a megfelelő lemez behelyezése után sem tűnik el,vegye fel a kapcsolatot a márkaszervizzel.Inkább egy autó hifis műhely,ott tudják biztos mi lehet a gond,esetleg egy tisztító CD próbát megér.
2017. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Akkor keresek egy szakembert.
2017. ápr. 23. 17:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg abban tudna segíteni, hogy hol lehetne ilyen tisztító CD-t kapni?
2017. ápr. 23. 17:55
 4/4 felolvasó válasza:
Anno.én a Médiában vettem.
2017. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!