Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudom hogy másolt vagy...

Honnan tudom hogy másolt vagy eredeti e az Xbox játék?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez troll kérdés (Akar lenni)?

One lemezt nem nagyon láttam mostánaban ,ezért 360-al mondom.

Az legegyszerűbb ,ha megnézed ,hogy van e rajta kép/minta vagy valami. Ha van ,akkor eredeti ÁLTALÁBAN. Manapság sokan írott lemezre is nyomtatnak képet ,de az sose lesz olyan minőségű mint a gyári. Ezenfelül a gyári lemez közepén körben van Xbox (vagy Microsoft) felirat. Na ha valaki gyári Microsoftos lemezre ír játékot ,aztán gyári minőségben nyomtat rá képet az meg is érdemli a pénzt ,amit az eredetiként eladott írott játékért kap...

2018. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az eredeti játék fut a módosítás nélküli konzolon, a másolat nem.
2018. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem troll akart lenni van egy csomó játék amit nem tudok megfejteni hogy eredeti e vagy sem mer felmatricazott nagyon jo minosegu kepek es az en boxom viszi az urott jatekot. Nyilvan ha tudom akkor nem teszek fel hulye kerdest de koszonom remelem a felirat rajta lesz amelyik eredeti :D
2018. szept. 18. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Nézd meg hogy megvan-e rajta a hologramos belső kör. [link]


Látod a középső lyuk körül azt a színes kört? Az minden Xbox játékon rajta van és nem lehet hamisítani. Fény felé tartva és mozgatva szivárvány színekben játszik és annak a gépnek a neve és logója olvasható rajta amihez van. Nem is lehet jól lefényképezni emiatt. Másolt játék, akármilyen menő borítóval is van, sohasem lesz ilyen. Vagy eleve hiányzik a belső kör, vagy csak képként oda van nyomva és semmilyen hologramos effektet nem csinál fény felé tartva [link]

2018. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!