Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amelyik adatokat másoltam az...

Amelyik adatokat másoltam az megvan a külső HDD-n, de amiket áthelyeztem azok az adatok nem látszanak, hogy lehet ez? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Egy 4 TB-os Seagate külső HDD-re másoltam az adataimat a két különböző laptopomról. Amelyik adatokat másoltam az megvan a HDD-n, de amiket áthelyeztem a ritkábban használt másik laptopról azok az adatok nem látszanak amikor az első laptopba dugom a HDD-t. Hogy lehet ez? Vissza lehet valahogy szerezni ? A HDD nem szállt el hiszen a másolt adatok megvannak csak az áthelyezettek nincsenek.

2018. szept. 22. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

"Vissza lehet valahogy szerezni ? "

Ott megvan ahonnan áthelyezted.

2018. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az áthelyezés abban különbözik a másolástól te nagyon ..., hogy nem marad a helyén az adat.
2018. szept. 22. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne személyeskedj addig amíg mástól vársz megoldást.

Ott van az addig amíg nem írod felül, csak te nem tudod.

Érdekel a folytatás, vagy maradsz a saját verziódnál?

2018. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, érdekel.
2018. szept. 23. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval amikor egy fájl törlésre kerül, az valójában nem törlődik, csupán a fájlra irányuló bejegyzés kerül eltávolításra. Nagyjából mint a könyvtárban a katalóguscédulás fiókból kivennél egy cédulát.

A következő aki a könyvet keresi, nem fogja ez alapján megtalálni. De ha van türelme végignézni az összes könyvet, rátalálhat. Van számos alkalmazás ami ezt teszi. Végigpásztázza a lemezt.

Az egyik ez: [link]

Ha tudsz angolul, nem kell magyarázni a működését.

2018. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!