Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp3 lejátszó nem látja a zenéket?

Mp3 lejátszó nem látja a zenéket?

Figyelt kérdés

Találtam itthon egy régi mp3 lejátszót (TrekStor i.beat drive 2.0). Leteszteltem, működött. A probléma az volt, hogy FAT-al volt formázva, így csak korlátozott számú zenét engedett rárakni. Csináltam mentést a firmwareról, formáztam a lejátszót NTFS-re. Visszaraktam a firmwaret, bekapcsoltam a gépet, de nem ment. Csak a bekapcsoló logó villogott. Próbáltam frissíteni a firmwaret, de a firmware updater ami alapból a lejátszón volt, csak kereste az eszközt de nem találta, külön firmwaret amit manuálisan telepíthettem volna pedig nem találtam.

Aztán gondoltam, hogy valszeg régi az mp3 lejátszó és nem igazán tud mit kezdeni az NTFS-el, így ismét formáztam, immáron FAT32-re. Visszakapcsoltam, működik pöpecül, viszont nem látja a zenéket. Azt írja no file. Számítógép felismeri, és látja is rajta a zenéket, de maga a lejátszó nem.

Böngészgettem külföldi oldalakat, mindenhol azt írták, hogy biztos nem támogatott a fájl formátum, de ez nálam kilőve mivel ugyanazokat a zenéket raktam vissza.


Valami ötlet esetleg, hogy mit tudnék vele kezdeni? (anélkül, hogy visszaformáznám sima FAT-ra)



2018. szept. 29. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van:

1. Esetleg nem látja a FAT32 partíciót és FAT16 kell neki.

2. A készülék maximálisan 128 MB-os meghajtót kezel.

3. A fájlok neve nem megfelelő, túl hosszúak.

4. Logikailag, vagy fizikailag sérült az adathordozó.

2018. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

"A probléma az volt, hogy FAT-al volt formázva, így csak korlátozott számú zenét engedett rárakni."


Az meg hogy lehet?

2018. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!