Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Philips televíziók jók még?...

A Philips televíziók jók még? Állítólag a kínai TPV nevű cég gyártja már őket mert megvette a márkanevet

Figyelt kérdés
Van még egyáltalán olyan televízió márka amihez nincs közük a kínaiaknak?
2018. szept. 30. 08:22
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen, persze nem csúcsmarka, de ugyanúgy megtalálhatóak rajta a szükséges csatlakozók és az alapfunkciók.
2018. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a Philips tévém, és van egy kombi tv-m is, ami azért nagy érték, mert én is ott dolgoztam a soron amikor legyártottuk.:) Meg még úgy 18 évig, a gyár bezárásáig.
2018. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MancsWolf ***** válasza:

Fehérváron voltam a gyár bezárásáig ( utolsó időszak ugye már TPV). Szerettem a helyet.


Tavaly októberben vettem egy Philips 49PUS7503/12 tv-t ( Android ). Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.

2019. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!