Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen kínai mobilt vennétek?

Ti milyen kínai mobilt vennétek?

Figyelt kérdés

Maximum 150 dollár értékű Androidos okostelefonok érdekelnek, amelyeknek jó az ár-érték aránya.

Természetesen egy kínai webshopból rendelném.



2014. szept. 26. 20:25
1 2
 1/17 Tengor ***** válasza:
22%
Semmilyent. Csak megbízható gyártótól vennék telefont.
2014. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Kínaiból is csak a nevesebb éri meg.(pl.Xiaomi)Az ilyen csungangun csang X2 és társai a klónok szintjén vannak.
2014. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha kínai webshopból rendelsz, akkor még számold rá a 27%-os ÁFÁ-t meg a minimum 1500Ft-os kezelési költséget. Ha futárcéggel küldik, akkor több is lehet a kezelési költség.


Jó telefont ebben az árkategóriában ne nagyon akarj venni. Max elfogadhatót. DOOGEE, JiaYu, THL (a thl a legjobb ezek közül) ezek jó márkák. Kicsivel többért viszont mát EU-n belül tudsz venni, mondjuk egy Xiaomi Redmi 1S-t. A Xiaomi-knál kezdődik a kínai minőség. A középkategóriától a csúcsmodellig gyártanak mindent.

Alsóbb kategóriában, viszont ők sem gyártanak.

2014. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a járulékos költségekkel, azzal is hogy ha valami garanciális problémám van, saját költségen kellene visszaküldjem.

Nézd meg 100 dolcsiért mit kapsz Kínából:

[link]

Ennyiért itthon csak gagyit kapsz, pl Galaxy Young meg B brandek mobiljait.

Ezt vámmal együtt megkapod 120 dollárért, egy fickó segít rendelni a hadrveraprórol:

[link]

Amikor megláttam, nekem is kedvem támadt egy ilyet rendelni.

2014. szept. 26. 21:11
 5/17 Tengor ***** válasza:
45%
Nem a teljesítmény a probléma. A látható számok alapján persze, hogy megéri kínait venni. Azonban vannak, amiket nem, vagy csak nehezen lehet számokkal kifejezni: anyagminőség, támogatás (ezt mondjuk pont könnyű: 0), hányan csalódtak a "telefonban"?
2014. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elolvastad a mobilarénás tesztet?

Ők nagyon jónak találták, nem ma kezték a szakmát, értenek hozzá, sok mobilt láttak már, hamar el tudják dönteni hogy jó-e valami vagy sem.

A teszt szerint a minősége is jó ennek a mobilnak, ennyiért a hazai forgalmazásuak sokkal rosszabbak, nézd meg hogy mi van a boltokban 30ezerért!

2014. szept. 26. 21:24
 7/17 Tengor ***** válasza:
0%

Igen, épp olvastam, hogy a chipek forrasztásához is a minőségibb anyagot használták a... jah nem, nem olvastam.

A kedvenc részem, amikor az akkuban használt anyagokról írtak, mert hogy ebben már a tartósabb... jah nem ezt sem volt benne :(

De kívülről biztosan szép.

2014. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Milyen hazai forgalmazású, kártyafüggetlen mobilt ismersz, ami olyan jó, mint ez, maximum 30ért?Szerintem egy sincs.
2014. szept. 26. 21:31
 9/17 Tengor ***** válasza:
0%

Bármelyik Samsung, Nokia, HTC, LG jobb, mint a kínai.

Lehet, hogy a teljesítményük szerényebb, de megbízhatóságban, tartósságban magasan a kínai vackok felett vannak.

2014. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Ne vicceljünk már. A Jiayu G2F nagyon jó mobil, megéri.Még tudom ajánlani a Doogee Dg800-at. Nagyon jól sikerült telefon. Android 4.4-el


És azt nem értem miért jösztök a szoftveres támogatással?

A hasonló árú samunak, sonynak, lg-nek milyen?

Megsúgom: NULLA!

2014. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!