Adott egy 140 centis,3D ambilightos led tv. Most vettem pár napja és az eladó lehozta házhoz, kipróbáltuk, minden működött . Utána fel akartam rakni falra és bekapcsolás után semmi képsemmi hang, csak szürkén világít a képernyő?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem meg, . Mi történhetett? Hozzá teszem nemrég kapott új alaplapot . Kihozta az előző tulaj szervízből de már vett másik tv-t. És csak annyit használta míg kipróbálta. Szerintetek mik a hobalehetőségek?

2018. okt. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi.

Viszont a javításra van garancia, beszélj az előző gazdájával hogy segítsen a szervizbe vinni.

2018. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Utána fel akartam rakni falra és..."


...és fel is raktad, gondolom. Volt már olyan baleset, hogy valaki belehajtott egy csavart a TV-be, amivel roncsolást, zárlatot okozott, de pontosabban már nem emlékszem, egyik fórumon írták.

Vagy lehet olyan időszakos hibája, amiről tudott az előző tulaj is (néha jó, néha nem jó), csak eltitkolta.

Ezt nem rosszindulatból írom, egyszerűen csak ez is egy opció, amivel kalkulálni lehet ilyenkor.

2018. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mûködik együtt ebben hogy beviszi vissza a szervízbe, én meg csak futárral tudnám felküldeni , de az plussz költség .
2018. okt. 4. 04:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól még azon el lehet gondolkodni, hogy volt-e szakszerűtlen csavarbehajtás, ami rossz helyre mehetett?

Lehet ugyanis olyan hibát okozni, ami pont a kijelző elsötétülésével jár, miközben a háttérvilágítás működik (szürke derengés van).

2018. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!