Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy találok meg egy csatornát...

Hogy találok meg egy csatornát frekvencia alapján?

Figyelt kérdés
A DIGI-nél van műholdasa előfizetésünk, végigpörgettem az összes csatornát, de az RTL Spikeot sehol sem találtam, pedig elvileg benne van a csatorna kínálatban. A weboldalukon megnéztem, hogy a 12149.00 (V) MHz-es frekvencián található a csatorna. Ezt hogy tudom megtalálni a készüléken? LG LM660S a TV típusa.

2018. okt. 8. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A beltéri egységet ki kell kapcsolni. kb 2-3 perc múlva bekapcsolni. (a távirányítóval). E művelet hatására a beltéri újra kalibrálja magát, az észlelhető összes újabb csatornákat is beveszi a menübe. A régi csatornakiosztásod ekkor el fog veszni, újra kell programozni a beltérit.
2018. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lényeges a TV-d típusa, ha egyszer a box a vevőegység, nem a TV-d. Amit az első javasolt, azt kövesd. Ha nem megy, akkor keress a menüben olyat, hogy gyári beállítások visszaállítása, azzal kikényszeríted a csatornalista frissítést, de menni fog kikapcsolással is. Nem tudsz már ezekkel a boxokkal 1-1 frekvenciát lekeresni, mert le vannak butítva, szolgáltatói boxok, jellemzően nincs bennük lehetőség frekvenciakeresésre.
2018. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!