Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek alapján melyik laptop jobb?

Ezek alapján melyik laptop jobb?

Figyelt kérdés

Laptop1: Intel Core i5 2520M - nVidia Q1000M - 8GB

Laptop 2: Intel Core i3 6006U - nVidia GeForce 920MX - 4 GB


Az első használt és így olcsóbb mint a 2., 1 éves garancia van rá.


Amire használnám, az javarészt az alap dolgok, max. hétvégente kikapcsolódásként sims 4 (kiegészítőkkel). Az előző laptopom elromlott, az tényleg nagyon alap volt, intregrált videokártyával és a fentieknél biztos, hogy gyengébb processzorral (már nem emlékszem, valamilyen Intel volt). A lényeg, hogy az sokszor belassult, amit nem szerettem, meg az említett játék is elfutott ugyan rajta, de leggyengébb grafikán, ami nem volt túl élvezhető, szóval csak az az elvárásom most, hogy most egy jobbat vegyek.


Laptop2 amúgy Lenovo ThinkPad W520, laptop2 pedig ASUS VivoBook Max X541UV. A régi laptopom Lenovo g500 volt és 5 évig bírta, szóval a márkával megvoltam elégedve.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. okt. 10. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a W520at venném, az egy jól bevált üzleti kategóriás laptop.
2018. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!