Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a JBL XTREME 2-t?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, mert sohasem használnám. Amúgy a JBLek nagyon jó minőségűek, de annyival többe is kerülnek. Ha van pénzed rá, megéri. Bár tudtommal már van 3 is, nem?
2018. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Háát igazából nekem van egy JBL CHARGE 3-am, és hátttt elég drága termékei vannak a JBL-nek, és pont ezért is kérdeztem...

Őszintén, fogalmam sincs h van-e XTREME 3

Dee am köszi a választ

2018. okt. 12. 20:41
 3/6 Zzzoli ***** válasza:
Extreme 2 van. Nekem is van Charge 3 is, meg Pulse 3 is mindkettő igen jó. Hallottam már a régi Extreme-t, elég ütős, biztos a kettő is.
2018. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam/hallottam XTREME-t (az 1-et)

csak azért kérdeztem h megéri-e a XTREME 2 mert háát szép ára van

2018. okt. 13. 12:15
 5/6 Tothneanna válasza:
Nekem az van tökéletes. Egy 20-30 fős eseményt jo minőségben lehet hangosítani vele, nagyon egyszerűen.
2018. okt. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

de h unatkozik az ember akkor is elvan a XTREME 2-vel xd max a szomszéd átmegy és magával viszi a fejszét is xd

2018. okt. 16. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!