Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a laptopot megéri megvenni...

Levendula kis virág kérdése:

Ezt a laptopot megéri megvenni? Mi a tapasztalatotok az Acer laptopokkal? Mit ajánlotok esetleg helyette, ami hasonló vagy esetleg jobb és az ára is jó?

Figyelt kérdés

Régi laptopom Acer volt, kb. 120 ezerbe fájt, de folyton szervizelni kellett. Az egyik ismerősöm, aki gépekkel foglalkozik azt mondta, hogy jó márka az Acer, csak nem mindegy, hogy milyen gépet veszek.

Elsősorban játszani szeretnék rajta, de nem annyira gépigényes játékokkal, pl. sims 4, illetve photoshopban szoktam mozgóképeket szerkeszteni, ami esetleg leterhelheti.

Ez a gép szerintetek megéri? : [link]



2018. júl. 20. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek kibírna 2 nél több évet?
2018. júl. 20. 15:07
 2/3 szántóvető ***** válasza:
ez egy jó gép,még komolyabb játékokkal is megbírkózik.igazából minden játék elfut rajta.bebaszna ha csak 2 évet bírna ki.
2018. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most vettem magamnak egy HP laptopot, kb. 90000 ft volt, én inkább a HP ajánlom, mint az Acert, tartósabbak :)
2018. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!