Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol ki a mélynyo...

Miért nem kapcsol ki a mélynyomóm automatikusan?

Figyelt kérdés
Harman/kardon hk3270 erősítőről és egy Canton m230 mélynyomóról van szó. Az mélynyomó automatikusra van állítva, de amikor az erősítőt kikapcsolom nem kapcsol ki a mély. Sima egy RCA kábellel van összekötve a kettő.
2018. okt. 13. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, amelyik nem azonnal kapcsol ki, az előző ládám nekem sem azonnal kapcsolt, a mostani abban a pillanatban, hogy az erősítőt kikapcsolom, kapcsol vele együtt.
2018. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, most vettem csak, aztán este miután kikapcsoltam mindent, rá egy kb 10 percre hallottam hogy kikapcsolt.
2018. okt. 14. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:

10 perc teljesen normális, mivel ezek a bemenőjelet figyelik, azt erősítve, egyenirányítva, késleltetett kikapcsolással. Azt nyilván nem lehet megtenni, hogy minden szünetre kikapcsoljon, kell valamennyi késleltetés.


Az egy másik műfaj, ahol az erősítő egyéb kapcsolatban is áll és közvetlenül vezérli.

2018. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!