Ipad vagy windows tablet?

Figyelt kérdés
Tabler vásárlás előtt állok. Egyetemre készülök szóval egy megbízható tabletre lenne szükségem, billentyűzettel vagy billentyűzetes tokkal és mindenképp tollal (pl apple pencil) Eddig az Ipad 2018 at nézegettem, 165 lenne bill.tokkal és tollal, tetszik mert tudok jegyzetelni, gyors, és a rajz funkció nagyon tetszik, nagyon jól megcsinálták. Esetleg tudtok max ebben az árban más jót vagy jobbat? Laptop nem kell, 10 colnál nagyobb sem és Magyarországon megbízható boltból beszerezhető legyen. Előre is köszi!

2018. okt. 15. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Wines tabom van, Chuwi H10 Plus.

Ez egy olcsobb kategóriás gép. De rendkívül jól bevalt, nagyon sokat segít az egyetemen. Infos szakon sok jegyzet csak neten van fent, vagy epp a matek gyakorlatok peldai is az oktató honlapján találhatóak meg.

Az oktatok előadás anyagai, prezentációt is tudom rajta nezni óra közbe nem kell sietni hogy le tudok e valamit irni vagy vissza nézni az előzőt.

Bluetooth billentyűzettel, egérrel szoktam használni ha jegyzetelek bele, általában Word. Van hozza stylus penem is, ha ábra lenne egy paintbe gyorsan felskiccelem es Ctrl C Ctrl V megy a Wordbe.

Nagy előnye ha csak olvasni akarok rajta, pl vonaton, akkor egy könnyű gépet kell elő vegyek, nem egy laptopot cipelek.

Matekon marad a kockas füzet, de mas targyakra csak a tabot hordom.


Szóval nagyon ajánlom.

Az Apple mas kategória, de nyilván extra jo minőség.

Annyi probléma lehet vele, az egyetemek többsége nem Mac orientált.

2018. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!