150000ft alatt laptop?

Figyelt kérdés

Levelezőn vagyok egyetemista és leginkább az ehhez kapcsolódó dolgaimhoz kellene az új gép + 1-2 alapabb játék azért elmehetne rajta

Nem játszom sokat, inkább a párom szokott és néha jó lenne együtt is játszani .

A 150 a maximum maximuma amit jelenleg erre tudok költeni

+ még annyi H Operációs rendszer legyen rajta

(Normál , max kicsit kisebb és vmi vékony, nőies notebookban gondolkodtam és persze tudom a külső nem minden, de azért hordozhatóság szempontjából is fontosak az előbbiek)


Előre is köszönöm a segítséget, nem kimondottan értek az ilyesmihez, de azért nem szeretném H a tudatlanságom miatt rábeszéljenek vmi szrra dupla áron

21/l



2018. okt. 18. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Ezt tegnap vettem. Szép is meg gyors is. Pedig egyszer már leesett az ágyról este :DD megvolt a beavatás ;)


LINK: [link]

2018. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Itt egy szűrés arra, hogy mik azok amíg egész jók:

[link]


(Full HD képernyő, 8 GB RAM, SSD adattároló)


A 118 ezres HP teljesen jó, a 159 ezres még szebb. HP, Dell a két komoly gyártó, Lenovo, Asus elmegy.

Ha diák vagy, akkor jár ingyen Windows és Office. tisztaszoftver.hu-n tudsz regisztrálni diákigazolvánnyal. Ez esetben butaság lenne olyan gépet venned, aminek az árában kb. 30 ezer a Windows licenc.


(IT tapasztalat: 30 éve felhasználó, 17 éve ezen a területen dolgozok, BSc és MSc diploma)

2018. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
De linkelni nem tudsz IT szaki. :D
2018. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adtam zöld kezecskét, mások szavaztak le...
2018. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
De ki pontoz le folyamatosan? Ez valami rögeszme? Csak segíteni akartam. Első válaszoló vagyok.
2018. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!