Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » No video input és Entering...

No video input és Entering sleep mode kijavítása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma kaptam egy új gépet és már össze dugtam mindent. Amikor bekapcsolom akkor a gép elindul és a monitoromon azt írja ki, hogy: "No video input" majd, hogy: "Entering sleep mode". Ezt hogy tudnám megoldani?

2018. okt. 19. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit hogy nézze meg miért nem megy a videókártya.
2018. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd azért tudjál róla, hogy ezt nem a gép írja ki.


A monitor előbb lefikázza a géped, hogy nincs jel, majd sértődötten elmegy aludni.

2018. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 logs válasza:
Ha a gép és a monitor is új (tehát valószínűleg működik), akkor lehet, hogy rossz helyre dugtad a kábelt a gépben? Ha van extra videokártya, akkor az alaplapi csatlakozók nem működnek. Ha oda dugod be a monitort, akkor nem lesz jel.
2018. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg, ami még eszembe jut, a klasszikus hiba: szállítás közben kicsúszhat a videókártya az alaplapból.
2018. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A monitort eddig is használtam, és a régi gépemmel működött. A kábelt jó helyre dugtam be.
2018. okt. 19. 20:32
 6/8 logs válasza:
Akkor valami nem stimmel a géppel, mert nem ad ki videojelet. Milyen kábelt használsz?
2018. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány W a tápod? Nekem is mindig ez van, csak én már tudok játszani, és amikor úgy gondolja, "no video input, entering sleep mode". Nekem 450 W a táp, és nem bírja. Lehet, hogy egy több W-os tápot kell venned. Amikor még ennél is kisebb W-os tápom volt, be se tudtam kapcsolni, csak eljutottam addig, hogy egy pillanatra behozza a hátteret (a gyárit), és utána "no video input, entering sleep mode" és kikapcsolt. Szóval nézd meg a számítógéped tápját, hogy hány W (szerintem).
2021. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy tudom, hogy 2018 ban írtad, és szerintem azóta rendben van, de azért... mindegy.. XD
2021. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!