Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4-5 Év múlva tönkre mennek a...

4-5 Év múlva tönkre mennek a VHS, DVD, HIFI lejátszóim, akkor mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Philips vcr vr550 videomagnóm.

Már pár honnapja meg javult a sok használattól, 1-2 évet állt.

Görgőt jól meg pucoltam gyógyszertári alkohollal hogy lejött a fehér csík is. Most már végre jó lett, és nem kellet szervizbe vinnem.


Philips dvdr3480 DVD felvevő

6500 Ft-ért meg csinálták ebben a szervizben is.

Mechanika hiba volt, és alkatrészt cseréltek a tápban is, mert mondták előbb utóbb nem kapcsolt volna be.


Millenium mn 9644 Hifim már Október 8-n vittem be, de még nem tudom mi van vele. Mikkor be vittem mondták 1-2 hét lesz.

Nagyon félek hogy a kettő görgő miatt 20 ezer lesz a javítás, lehet már készen vannak a CD részével és a lemezjátszó részével is csak a kazetta részéhez nem találnak alkatrészeket.

Mikkor készen lett a DVD felvevőm mondtam nekik a görgők repedtek a hifiben, és azt mondta a hölgy hogy görgőt már nehéz találni de szerencse kell hozzá.


Hölgy már tudta mechanika baja van a CD tálcának.



2018. okt. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

miféle görgőn fehér csík?


meg DVD bigyoló minek? Annyiért kb. kapsz egy bármilyen eszközt, ami képes kezelni egy optikai meghajtót és egyebek... akár egy kukázott számítógép is, ami jól szól egy sb live hangkártyával, ha kihallod


HI-FI-ből érték az erősítő, meg a hangfalak, de a többi...


az ilyen szervizek fele meg tök lehúzós szr, alig van köztük akik becsületesek, meg értenek is hozzá


A HIFI-mmel nekem is gondjaim vannak, egyrészt kontakhibás már mindenhol, amit még meg lehetne oldani, de szerintem PLA-val van megoldva vezérlése, arra utalnak amilyen hlyeségeket tud művelni, vagy.... namindegy, majd valamikor szétszedem

2018. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendszeresen visszatérő kérdező, ideje lenne már digitalizálni az anyagaid, utána felgyújtani az egészet, a készülékekkel együtt.


Pedig én valamikor ezek javításából éltem, mégis hidegen hagy már ez a technika. Kisebb fokú nosztalgiától eltekintve. De, ahogy a művelt orosz mondja:


C'est la vie..

2018. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"miféle görgőn fehér csík?"


Videomagnóba a fekete gumigörgő voltak csíkok két helyen, szalag nyomai.


"meg DVD bigyoló minek?"


DVD felvevő, lehet vele digitalizálni.



# 2 Azt hittem örülni fogsz neki hogy tettem valamit, most meg ez a bajod.

2018. okt. 19. 21:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat?
2018. okt. 20. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem egy döntésképtelen ember tötymörgésére, se nem egy unatkozó ember dumálhatnékjának kielégítésére van.
2018. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!