Elromlott mp4 lejátszó, hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

Egy PHILIPS SA5AZU08KF/12 mp4 lejátszóról van szó. Tavaly decemberben vettem, tegnapig semmi baja nem volt. Tegnap este lefagyott és semmit nem lehetett vele csinálni, még kikapcsolni sem, ezért másnapra teljesen lemerült. Feltöltöttem és hozzákötöttem a géphez, ami feldobott egy javítási-ellenőrzési lehetőséget, amit meg is csináltam. Utána belementem, hogy ellenőrizzem, de már a gépemen sem tudom megnyitni a zenéket/mappákat és olvashatatlan lett az egész. A lejátszó újra lefagyott.

Szerintetek szervizben meg lehet javíttatni úgy, hogy visszaállítsák azt, ami rajta volt?



#javítás #mp4 #Philips SA5AZU08KF/12
2018. okt. 20. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha garanciás, vidd vissza. Azt meg nem értem, miért kell az ami rajta van, hisz eleve máshonnan másoltad rá, tehát ott megvan a cucc.
2018. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem marad meg ami rajta volt. Nem tudom mi történhetett vele és mit csináltál, de ha felismeri a gép és a tartalmat nem tudod olvasni, akkor próbáld meg formázni.

Vagy elromlott a memória, bár ezt kétlem, vagy nem jó az USB csatlakozónál valami, kábel, vagy szoftveresen történt vele valami. Ezt szervízre kell bízni, kínlódjanak ők vele. Eleve újraszoftverezik, formázzák a belső memóriát.

2018. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek szervizben meg lehet javíttatni úgy, hogy visszaállítsák azt, ami rajta volt?"


Nem.

2018. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!