Gabrielllb kérdése:

EMarkt nevezetű üzletre lennék kíváncsi! Csomagolás sérült termékekkel foglalkoznak, elég jó árban vannak a többi áruházhoz képest, és egy év garanciát adnak alapból. Vásárolt már valaki itt? Megbízható üzlet? Garanciákat gyorsan határidőre intézik?

Figyelt kérdés
Elektronikai és háztartási gépek vásárlása előtt állok a párommal! (TV, hűtő, mosógép, mosogatógép) Elég sok áruházat fel kerestem, webeseket is, és konkrétan egy eMarkt nevezetű üzletre lennék kíváncsi! Pesten és Szegeden is van üzletük illetve Webes felületük. Csomagolás sérült termékekkel foglalkoznak, elég jó árban vannak a többi áruházhoz képest, és egy év garanciát adnak alapból. Vásárolt már valaki itt? Megbízható üzlet? Garanciákat gyorsan határidőre intézik?

2018. okt. 21. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnapelött adtam le egy rendelést,de még csak egy automatikus visszaigazoló jött. Igaz hétvége volt,de azért kicsit már izgulok,az oldalon még feldolgozá alatt üzenet áll mindig. Neked lett tapasztalatod?
2020. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na csak azért írok,ha más is ide téved érdeklődni erről az üzletről. Ma már dobtam egy mailt délután,de még munkaidőben, hogy mikorra várható a szállítás és semmi. Van egy olyan érzésem, hogy olyan jó árban volt, hogy nem is lesz. Talán régen frissítették az oldalt és már elfogyott, vagy nem tudom mi lesz és mikor végre,de majd jövök beszámolni.
2020. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!