Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ideális FULL HD TV márka/készü...

Hemstunt kérdése:

Ideális FULL HD TV márka/készülék?

Figyelt kérdés

Olyan TVt szeretnék venni, ami:

- FULL HD

- minimum 80, max 100 centi az átlója

Alapvetően xboxozásra szeretném használni.


Fő problémám, h nem tudom eldönteni ragaszkodjak e a Samsung márkához, vagy ez még az a kategória, ahol egy olcsóbb "noname" márka is megteszi. Konkrét típus és (web)áruház ajánlásokat szívesen fogadok.



2018. okt. 23. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp se add lejjebb, a tv-knél műszaki szempontból is fontos a jó márka, egy noname tv műszakilag se megbízható, és általában a menüjük is bonyolultabb, az itthoni szervizháttér hiányáról már nem is beszélve! Meg aztán hallottam, hogy általánosságban a Samsungok képe a legszebb, nekünk 2 Samsung tv is van itthon, és tényleg nincs okunk panaszra!

Ezekkel a feltételekkel többféle árkategóriában találtam, mennyi pénzed van rá egyáltalán?

2018. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A felső határ 90.000 Ft lenne, amit rászánnék. Persze ha valami extra jó készülék épp 95-100ért van, belefér. Itt leginkább a legjobb ár-érték arányú készüléket keresem.
2018. okt. 24. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Így lényegében 2 db Samsungot találtam, ami megfelelő lehet: az egyik az UE32J5200 , amin több csatlakozó van (nem tudom, hogy Xbox-hoz milyenek kellenek), és valószínűleg smart tv, a másik az UE32N5002 , az szerintem sima tv, kevesebb csatlakozóval, viszont erősebbek a hangszórói, és nagyobb a képfrissítési frekvenciája, ami szintén jól jöhet!

Vigyázz! Ha esetleg az N5002 mellett döntenél, nézd meg biztosan a típusjelzését, egyetlen betű különbséggel van az M5002-es típus, ami viszont egyértelműen a legkevesebbet tudja!

Az N5002 mindegyik webáruházban 100 ezer alatt van, nézz körül az Árukeresőben, a J5200-as esetében pedig a PCland, a Market World, az Extreme Digital, a Digitalko, vagy az Aqua ajánlatát nézd meg!

Esetleg ha felmennél 110 ezerig, jó webáruházak közül az Emag-nál kapható a Samsung UE32M5502, ami egyértelműen a legjobb mind közül, csúcsszuper!

2018. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!