Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja? Új telóm,...

Mi okozhatja? Új telóm, miután bedugtam a simkártyát, azt jelzi ki, hogy nincs benne (2 simkártyás amúgy, ahogy a képen van, úgy raktam bele, de csak egyet, szépen el is igazgattam. Neves márka.

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.

Amúgy a telefon vadi új, a simkártya régebbi fajta, elvileg kompatibilisnek kéne lennie, a memóriakártyát nem raktam át még az új telóba, el tudtam érni a dolgokat, csak a simkártyát nem, ja és a papírján amúgy nincs is olyan beállítás, olyan menüpont, amit ő mond; a beállításokon belül nincs olyan, aminél az van írva, hogy fogadtassuk el a simkártyát. 13000-s telefon. Majd még visszamegyek szerintem az üzletbe, de addigis kíváncsi lennék a válaszokra. Kérem, akinek van ötlete, írja le, nagyon megköszönném, hálás lennék érte.



2017. szept. 14. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Visszaraktam amúgy a régibe, működik, azért vettem, mert a réginek már elavult az aksija, nem működik jól, nem lehet már rajta telefonálni. Amúgy másik üzletben még hétfőn rendeltem aksit a régibe, az újat ma vettem, abban a boltban, ahová az aksit rendeltem, ma nem jártam. Az újnak az aksija, bár ugyanaz a márka, picivel nagyobb, az nem illik bele a régi telóba. Egyébként tényleg jó márka, az előző telóm már tök régóta megvan.
2017. szept. 14. 20:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd ki , tedd vissza és mozgasd meg benne. Lehet csak érintkezési hiba.
2017. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!