Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TP x4 1100w Erősítő pirosan...

TP x4 1100w Erősítő pirosan világít és a mélynyomót nem hajtja meg. Ha az RCA kábel rossz azt lehet valahogy azonosítani? (pl multiméterrel vagy valami)

Figyelt kérdés
Nem találtam erről az erősítőről sehol infót. Aksi,földelés remote bevan kötve rendesen. 1-2 évvel ezelött gond nélkül ment minden vele azóta ki lett szerelve mert szükség volt a csomagtérre de most jó lenne ha újra dübörögne a mély. ;) Egyébként egy Mac Audio MPE 112P ládát próbálok működésre bírni vele. Az vadonatúj úgyhogy valószínűleg nem azzal lesz a gond.

2018. okt. 23. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A negatív és a REM között multiméterrel 12 (vagy több) voltot kell mérned.
2018. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond. A erősítő bekapcsol, áramot kap . Azt néztem Multiméterrel is. De minden okés . Azért kérdeztem hogy esetleg az RCA kábelt milyen módon lehet tesztelni hogy az jó -e .
2018. okt. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!