Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen touchscreen tabletet...

Milyen touchscreen tabletet rendeljek? Tudnátok ajánlani, vagy tanácsokat írni, hogy mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés
Találtam olyat, amin ha rajzolok, a gép képernyőjén jelenik meg a kép. Na én nem olyat szeretnék, hanem kimondottan AMIN lehet rajzolni.

2018. okt. 26. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Például:

[link]


A Wacommal nem hiszem, hogy mellé tudsz nyúlni, de ezek a táblák sokkal-sokkal drágábbak, mint a "sima" (azon rajzold, a gépen jelenik meg) digitalizáló táblák. De ezek direkt erre készültek.

Illetve van olyan változatuk, ami ilyen "paper pad", azaz, hogy papír van rajtuk, amire rajzolhatsz, de megnyomsz egy gombot, és azonnal digitalizálja a képet. Bár szerintem ez leginkább vázlatolni és jegyzetelni jó - bár ilyet még nem próbáltam.

[link]

2018. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!