Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tévének a legjobb a...

Melyik tévének a legjobb a felhasználói felülete?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt a minél több (hasznos) funkcióra. Illetve ezeken milyen operációs rendszer megy? Nem konkrétumokra vagyok igazából kíváncsi, csak hogy mire figyeljek, milyen verziószámok, stb. (bár gondolom frissíthetőek) Egyáltalán nem értek a tévékhez, jelenleg egy özönvíz előtti tuner nélküli panasonic tévém van egy amiko kombó box-szal és elég puritán a kezelőfelülete, kínszenvedés a youtube rajta, van amit le se játszik, ezen kívül meg szinte semmit nem is tud.

Köszi előre is!



2018. okt. 31. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Linux-alapú rendszerek, amelyik nincs megnevezve, vagy Android, ami rögtön bemutatkozással indít.


Amiket én láttam vagy próbáltam, irritálóan lassú, vagy számomra alkalmatlan lenne, de én PC-hez vagyok szokva (vagyis arról megy a házimozi stb.), ezért nem is érdekelnek ilyen Smart funkciók.

2018. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!