Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos telefont...

Melyik androidos telefont gyártó cégnek van a legjobb, legstabilabb, legjobban optimalizált felhasználói felülete?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

A kérdésed minden szavát értem, és mégis azt gondolom, idehánytál egy maszlagot tele idealizmussal.

Csak hogy értsd, az android egy szabvány rendszer, amire minden gyártó rádug szabvány procikat és I/O eszközöket.

Ha azt gondolod adott logóval jobbat kapsz mint másikkal, akkor rossz szakmunkásba jártál.

2016. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Google Pixel telefonokat nézegesd.
2016. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stock a legjobban optimalizált, de nekem kinézetre és featurek alapján a Miui jön be (persze ez is nagyon stabil)
2016. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Google Pixel telefonok (korábban: Nexus)
2016. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a HTC Senseről mi a véleményetek?
2016. dec. 28. 19:48
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

A felhasználói felület ízlés kérdése. Mindenkinek más a legjobb. Nekem a gyártói felületek közül az LG-féle volt a legkényelmesebb.

Jelentősége nincs túl sok, a playboltban kismillió launcher található, ha a gyártóé nem nyerné el az user tetszését. Személy szerint a Novát használom, ajánlani is merem mindenkinek, főleg hogy az év végéig a prime (fizetős) verziója 125 forintért a bolondnak is megéri.

2016. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!