LG televízió kapcsolása laptophoz. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Vettem egy LG 55UK6470 tipusú tv készüléket.Meglehet osztani a PCt vezeték nélkül.De nem jövök rá,hogy hogyan.A laptop az ezközök menüben felismeri,a TV készülék is felismeri.Mindkettő kiadja a másik készülék nevét. De amikor rá nyomok a PC ikonra a TV készüléken,nincs kapcsolódva.Valaki letudná írni részletesen hogyan kell kapcsolatot aktiválni?
2018. nov. 1. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemeneti forrást nem kell kiválasztani a TV-n? (HDMI, PC stb.)
2018. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemrég volt ilyen kérdés, ezt a videót linkelte valaki:

https://www.youtube.com/watch?v=Ss9l1Z1FfUE

2018. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem.A laptop az eszközök és nyomtatók menüben megtalálja a TVt. A TV bemeneti csatlakozások menüben ott van a PC.Tehát mindkettő érzékeli egymást.De ha rálépek PC ikonra, Az eszköze leválasztva.Kérjük ellenőrizze a kapcsolat státuszát. ír ki.Holott kapcsolódva vannak mindkettő készülék szerint.
2018. nov. 1. 12:18
 4/7 A kérdező kommentje:

A link amit feltett valaki,és bemásoltad,köszönöm.

De ezeken a lépéseken már túl vagyok sajnos.

2018. nov. 1. 12:20
 5/7 repulo ***** válasza:
Nem pont ugyanez, de én a KodiDSplayert szoktam tabletről irányítani, és ahhoz a win-ben engedélyezni kellett a saját hálózaton a tartalommegosztást.
2018. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha csak a kijelzőt akarod megosztani, akkor vezeték nélkül is lehet, ha a két eszköz ugyanazon a wifin van. Laptop asztalon jobb gomb, ott a kijelző/képernyő beállítások, és alul van egy olyan, hogy vezeték nélküli csatlakozás. Megjelennek jobb oldalon az azonos wifin lévő eszközök, így a tv is. Katt rá és kész.
2018. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű.Már próbáltam. De érdeklődtem az LGnél,és mondták,hogy Win10 oprendszer kell.
2018. nov. 15. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!