Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 55UK6300MLB vagy Samsung...

LG 55UK6300MLB vagy Samsung 55NU7022 melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírás alapján az LG-nek több funkciója van, viszont az op. rendszerét sokan szídják, nem tudom, hogy valami általános problémája van-e a webOS-nak, vagy csak bizonyos verzióknál, ezen a tv-n webOS 4.0 van.

Bár összehasonlítási alapom nincs, de többektől hallottam, hogy tv-knél általánosságban a Samsungok képe a legszebb, leírás szerint pedig ugyanaz a felbontás és mindkettőn van HDR képjavító technológia, viszont az LG képfrissítése egy ilyen kategóriájú tv-hez képest szokatlanul kicsi, csak 100 Hz, míg a Samsungnál 1300 Hz, és ugyebár a kép mindenekelőtt, én biztosan a Samsungot választanám!

2018. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Meton ***** válasza:
41%

Én is LG párti vagyok. Én anno pont a jobb képminőség miatt választottam az LG-t, de ez változó, bármelyik lehet jobb. A TESCO tévénél fényévekkel jobb, megéri rá többet áldozni. Ugyanígy a samsunknál és az LG-nél is biztosan van sokkal jobb. A WEBOS nekem az LG-nél nagyon bejön, bár nem kompatibilis az android rendszerekkel. Lassú, de nem láttam eddig jobbat. Csak lassút és még lassúbbat. A online filmeket szépen behozza, ezzel nincs gond.

Viszont nem tudom, kábeltv-t lehet-e csatlakoztatni a samsunghoz, mert a leírás szerint nem lehet. Ezesetben külön beltéri kell. Ennek érdemes utánajárni. Én DVB-T2C-t látok. A T az földit jelenent, talán a C kábelt, de ilyen jelölést nem láttam még. LG-nél DVB-T2/C/S2 van, vagyis földi, kábel és satelit.

2018. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!