Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb 150 000 Ft körüli összegért...

Hakapeszik kérdése:

Kb 150 000 Ft körüli összegért melyik gyártó által forgalmazott TV-t érdemes megvenni, Sony, Samsung, LG, stb?

Figyelt kérdés

#TVtípus
2018. nov. 3. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik tudja azt amire neked szükséged van.
2018. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a Videoton.
2018. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung vagy LG. Ha LG akkor nézz utána hogy azok a paraméterek, illetve tudás amire neked szükséged van egy TV esetében milyen árban van a Panasonicnál, csak mert az LG javarészt Panasonic alkatrészekből áll, leginkább a képernyő részei.
2018. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon ajánlom neked az LG televíziot. Nekünk is egy LG smart TV van és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Szerintem jó választás lenne az LG, persze ha találsz jobb áron és jobb tulajdonsággal másik televíziót, akkor azon is el lehet gondolkodni.

Szerintem az LG felől gondolkodj!

2018. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!