Csináltam egy projektort telefonhoz. Van olyan alkalmazás amivel át tudom másolni a projektorban lévő telefonra a "fő" telefonom képét?

Figyelt kérdés
Diy phone projectort készítettem, 2db cipősdoboz, hogy lehessen fókuszálni és egy 10cm-es 2x-es nagyítású lencse van benne. Simán élvezhető képet ad, sötét szobában 100cm-es képátlón is. Előző telefonomat szívesen beleraknám és akkor nem kellene kivenni, majd ujra visszatenni videó/film váltásakor. Van erre valamilyen alkalmazás? Az sem baj, ha pl. csak YouTube videókat közvetít.

2018. nov. 6. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Teamviewer megfelelne a célra. (Bár még nem próbáltam telefon és telefon között)


Érdekes lehet a cipősdoboz projektorod. :D

(Azt ne mond, hogy "fejjel lefele" van a kép. :D)

2018. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam már a fent említett programot, de sajna nincsen neki kellő fps-száma ahoz, hogy élvezhető legyen a videó. Én magam is meglepődtem,hogy egy 200Ft-os nagyítóval, 2db dobozzal és 20cm szigszalaggal ilyen jót lehet szórakozni. Nincs fejjel lefele a kép, Lock screen rotation-nal tudom rögzíteni.

Köszi a választ!

2018. nov. 6. 19:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami olyan program kellene, amivel csak irányítom, de a lejátszás netről helyileg van megoldva.
2018. nov. 6. 19:59
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Ezek?

[link]

2018. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nincs fejjel lefele a kép, Lock screen rotation-nal tudom rögzíteni."


Csak azért irtam, hogy "fejjel lefele" mert láttam pár ilyen videót ahol ezt irták.

Csak ha jobban megnézi az ember az nem simán "fejjel lefele" van, hanem tükrözött kép. (Persze okosan meg lehet oldani, pl a telefon és a lencse közé 45 fokban egy tükröt beiktatni. ) :D


Egyébként neked nem is kellene nagy fps. A dobozban lévő telefont kellene irányitanod a "külső" készülékkel, nem pedig a "külső" telefonod "képernyőjét" streamelni a dobozba. (Remélem érthető.)


Azaz rácsatlakozol a dobozban lévő telefonra, elinditod a filmet vagy amit akarsz és onnantól kezdve nem is kellene a kapcsolat.

2018. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" (Persze okosan meg lehet oldani, pl a telefon és a lencse közé 45 fokban egy tükröt beiktatni. )"

Bocsi 90 fokban.

2018. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"olyan program kellene, amivel csak irányítom,"


[link]

2018. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így már érthető! Ment a zöld!
2018. nov. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!