Valaki meg tudná esetleg becsülni az iPadem értékét?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 2-3 éves iPad Air 2-m, és szeretném lecserélni egy újra. Utánanéztem és találtam olyan lehetőséget, hogy beszámítják a régit az új árába. Viszont azok a boltok, amik ezzel foglalkoznak nincsenek a közelben, és a közeljövőben nem nagyon érek rá felutazni Budapestre, ezért szeretném, legalább egy viszonylagos értéket megtudni. Amit az iPadről tudni kell: kb 2-3 éves, 16 gb-os wifi+cellular. Tokban használtam, maximum egy két karcolás van rajta, de ezek csak akkor látszódnak, ha nagyon közelről, megfelelően elforgatva nézzük(ergo tényleg nem vészes). A kijelző sértetlen, sose volt betörve, nem kellett semmit cserélni rajta. A touch ID is tökéletesen működik. Ha jól láttam, akkor a töltő állapotát, illetve meglétét is figyelembe veszik, szóval az is megvan és azzal sincs semmi baj, maximum az évek során elvesztette azt a hófehér alapszínét. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. nov. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi hiába mondunk bármit is, ha annak a véleménye számít, aki felértékeli.

Hirdesd meg inkább eladásra, jobban jársz.

2018. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nekem csak egy körülbelüli ár kellene. Tudom, hogy ez nem feltétlen releváns, de azért érdekelne
2018. nov. 12. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt leirhatod az eladásod alá. Én szerintem eg 70-75000 ft ért kirakhatod
2019. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt leirhatod az eladásod alá. Én szerintem egy 70-75000 ft ért kirakhatod
2019. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!