Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Intel® Core™ i5-8250U Processo...

Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz) Jelentése?

Figyelt kérdés
Sziasztok laptop választás előtt állok és ASUS VIVOBOOK S15 S530UN (S530UN-BQ054T) JÉGCSAP ARANY lenne az a laptop amit szeretnék ,de csak ezt az egy adatott nem tudom hova rakni. Lehet hülyeség ,de ez nem azt jelenti ,hogy 3.40Ghz(valahol 1.6 Ghz írtak róla egy másik oldalon) a maximum amit a laptop teljesítménye tudd adni? Előre is köszönöm ( kérdésem azon okból fogalmazódott meg bennem mert egyetlen egy játékal szeretnék majd rajta játszani is a gta5 és csak ez az a adat amit ne tudok megfejteni "mivel nem éretek hozzá" )

2018. nov. 11. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A GTA V ajánlott proci igénye 3. generációs I5 vagy újabb. Szóval ennek a procinak simán elégnek kell lennie rá.
2018. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
ez egy erős proci,simán jó gamerkedésre.más kérdés hogy a laptop negyedmillió és ennyi pénzért találhatnál erősebb vga-val is notit.de a gta5-höz ez is elég lesz.mondjuk egy ssd-t belepakolhattak volna ennyi pénzért.
2018. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zzzoli ***** válasza:
Én raktam bele egy satás 1 terás Samu EVO 860 SSD-t és akkor láttam hogy egyébként van m.2 foglalat az alaplapon, csak a ház nem olyan hogy le tudd fogatni, a csavarhely nincs kiképezve. Gondolom más típusokba is megy ez az alaplap.
2018. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki segített a kérdésem megválaszolásában.
2018. nov. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!