Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes megvenni a battlefield...

Érdemes megvenni a battlefield 1et?

Figyelt kérdés

Most hogy kijon az uj battlefield, nagyon lefog csokkenni a nepszerusege az 1nek? Vagy azert lehet meg rajta multizgatni.

Ps4


2018. nov. 11. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve,hogy meg Xbox 360on is tudsz jatszani a regi Battlefield3-al ,batran ki merem jelenteni ,hogy a Bf1-el is boven eleg fog jatszani ps4-en ahhoz,hogy ne erezd kevesnek.
2018. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleg ember*
2018. nov. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem... Nem biztos,hogy az uj jobb es kedveltebb lesz. Megintcsak egy regebbi peldat tudok felhozni. Xbox 360on a Black ops2 volt a legnepszerubb a sorozatbol ,pedig kijott a Ghost,Advanced Warfare,Black ops3 (azthiszem nem hagytam ki semmit) utana. A Bo2-n mindig 2-3x tobb jatekos volt ,mint a tobbi reszen.
2018. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor azt veszem.

Egyebkent a sima alappal is jo, vagy a revolution sokat dob hozza, vagy jelent hatranyt ha nem azt veszem?

2018. nov. 11. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Bfekben nem vagyok otthon,de ha jol veszem le az ilyen kulonleges kiadas es fegyvereket tartalmaz fokent ,ugye? Ha igen akkor igazabol jatekostol fugg,hogy szuksege van e ra vagy nincs. Megint a Black ops2-t tudom felhozni ,en vilag eletemben az alapjatekkal jatszottam ,sosem volt otlet ,hogy megvegyem 16.000Ft-ert az osszes kiegeszitot ,hiaba volt meg az osszes haveromnak. Viszont olyan is volt aki hatranyosan erezte volna magat ha nem veszi meg es a jatekkal egyutt megvette.
2018. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!