Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes megvenni a Battlefield...

Érdemes megvenni a Battlefield 1-et?

Figyelt kérdés

Egy csomó videót látok ,hogy core 2 quaddal elviszi , 8 gb RAM és megfelelő videókártya mellett ,ez lehetséges ?


https://www.youtube.com/watch?v=eXfrqhGkIiI


Itt egy videó pl,de van q6600-al ,igaz azt már overclockolnia kellett ,viszont pl ebbe a videóba alapórajelen megy a processzor.

Az én gépem :


Hd 7850 2 gb Oc videókártya

8 GB RAM

Core 2 quad Q9550-es processzor (majdnem a legerősebb quad,a videóba ennél gyengébb van)

Szerintetek megvegyem, 720p medium, 900p medium-ba szeretném játszani ,és 30 fps elég.



2016. dec. 16. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=O6T2iHr39cU

Itt egy másik videó itt q6600-assal van ,de ez már overclockolva van. Viszont az én q9550-esem fejlettebb architectúra,és alapból majdnem 3 Ghz-es órajelen van .

Szóval szerintetek megvegyem?

2016. dec. 16. 22:51
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Szerintem menne. Töltsd le alternatív forrásból, nézd meg, hogy hogy megy, és ha ok akkor go for it.
2016. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen ,csak nem találtam olyan forrást:/.

Egyébként ment a zöld kéz :)!

2016. dec. 16. 23:13
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne ! Lehet hogy én is megvenném. Nekem is pont ugyan ilyen cpu-m van és a 8gb ram is pipa csak annyi különbséggel hogy nekem más 2 gigás vga-m van. Radeon R7 360 OC. Nekem is menne 30 fps-el közepes beállításokon ?
2017. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A pont ugyan ilyen alatt Q8400-at értek és pont 3 GHz-en használom.
2017. jan. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!