Vettem egy PS3-at, honnan tudom hogy flashelt?

Figyelt kérdés
Annyit kipróbáltam, hogy az online játèkokhoz csatlakozik System informationban nem ír semmilyen hackre utaló dolgot, de viszont a játèkok egy belső 150 gigás hdd-n vannak

#online #PS3 #PSN #jáèkok #többjátèkos
2018. nov. 13. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tudsz online játszani, nem flashelt
2018. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól mèg hogy tudok online játszani attól mèg lehet flashelt, nem? Csak bannolhatnak psn-ről èn úgy tudom.
2018. nov. 14. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Netre addig semmiképpen ne menj vele amíg nem tudod mi van rajta. Amúgy a legfeltűnőbb jele, hogy ah CFW-s akkor a főmenüben ahol a játékokat választod kell lenni egy "Install package files" nevű résznek. Ha ilyet nem találsz akkor nagy esélyel nincs rajta flash. Mifajta PS3? Mert ha Super slim, akkor eleve kizárt hogy CFW-s: [link]
2018. nov. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak sima slim, de nincs ilyen, de az alak azt mondta ne frissítsem, meg a jáèkok hdd-n vannak rajta, de azt mondta ettől lehet onlinezni, ès mikor meglett már akkor csatlakoztam is psn-re
2018. nov. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!