Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell az Xbox one kontroll...

Hogy kell az Xbox one kontrollert a pc-hez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy Xbox wireless controller 1537 es modell, és egy Bluetooth adapter a gépembe tehát rámentem : gépház > Bluetooth és egyéb eszközök > Bluetooth vagy más eszköz beállítása > minden egyéb (Xbox-kontrollerek vezeték nélküli adapterrel). A feltöltött a kontrolleren megnyomtam az Xbox gombot és alul a Micro usb port felett lévő gombot hosszan és 2 led világitani kezdett de nem érzékelte. Mi lehet a megoldás?

2018. nov. 15. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eszközkezelőben, hogy felismeri e a gép
2018. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a Bluetooth adaptert felismeri az Xbox meg nem csatlakozik a bluetoothon keresztül ( nem xboxos adapter de ugy tudom hogy simával is lehet)
2018. nov. 15. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Androidos mikro usb kábel kell usb hosszabbító kábel, ha nem elég hosszú. Telefonokhoz kapott kábel is megteszi mikro usb.

Ha nem zsinóros kell, akkor egy Xbox One vezeték nélküli kontroller adapter Windows 10 rendszerekhez. Nem minden játék támogatja a kontrollert. Én így tudtam hozzá kötni a géphez a vezeték nélkülit.

2018. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!