Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gamerek! Mit vegyek tesómnak...

Gamerek! Mit vegyek tesómnak ajándékba, ami "gamer cucc"?

Figyelt kérdés

Tesómnak szeretnék valamit karácsonyra, aki elég nagy gamer, de gyakorlatilag már megvan mindene.

Gamer billentyűzet,játékok, egérpadok, szék, kormány, monitor, fülhallgató, tavaly pedig találtam "gamer szemüveget", amit egyébként nagyon szeret, nem is gondoltam volna, de nagyon hasznos lett neki :D


Az utóbbihoz hasonló valami "apróságot" keresnék, kiegészítőt, 20ezer ft-ig. Hátha még tudna valaki olyat mondani, amiről nem hallottam és hasznos lehet.


nagyon köszönöm! :)



2018. nov. 19. 16:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
12%
Életet, mert a gamer-ek mentális betegek. Se életük se semmijük.
2018. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gugu Gabor ***** válasza:
72%
Ha van valam ikedvenc játék akkor ahhjoz kapcsolódoan valami figura/bőgre /nem tudom mi pld?
2018. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A felettem lévő szerintem ássa el magát. Valamilyen játékot.Mondjuk a Dont Starve most éppen 10 dollár originen,de te kell tud,hogy mit kedvel. Biztosan van olyan játék amit szeret de még nincs neki.Irj privátban az érdeklődési köreiről,majd javaslók neked valami játékot!
2018. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
23%
Az első szerintem ássa el magát. Valamilyen játékot.Mondjuk a Dont Starve most éppen 10 dollár originen,de te kell tud,hogy mit kedvel. Biztosan van olyan játék amit szeret de még nincs neki.Irj privátban az érdeklődési köreiről,majd javaslók neked valami játékot!
2018. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Bögre ilyesmit nem tartja hasznosnak, játékokkal nem vagyok tisztában, és ha rákérdezek konkrétan, akkor lelőttem a meglepetést.


Inkább valami használati dologra gondoltam, mint pl a gamer szemüveg is volt. Nem tudom, pl billentyűzethez/egérhez/monitorhoz vmi kiegészítő plusz.


Ma reggel a neten böngészve még gamer szőnyeget is találtam.. :D

2018. nov. 20. 09:34
 6/11 anonim válasza:
Én egy posztert rendeltem a tesómnak:D Örült neki
2018. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
kicsit késve talátam meg a témát, meg ötletem sincs nagyon, sorry, de azért megkérdezem: elküldöd nekem a gamer szőnyeget?
2018. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2018. nov. 26. 11:24
 9/11 anonim válasza:
27%

Mi a baj az 1-essel?Tökéletesen igaza van.A gamerek nem élnek.A valódi világról fogalmuk sincs.Függők, pszichésen betegek.Tapasztalat.Környezetemben is vannak ilyenek.A számítógépen kívül semmi nem érdekli őket, semmi érdekesség a világból.Semmi élettapasztalatuk.Egy álomvilágban élnek, minden valós értéktől távol.

Inkább hívd meg egy kis számítógépen kívüli élményre.Mozi, koncert, kirándulás, étterem, bármi.

2018. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó!


A testvérem hobbi szintű gamer, nem 15 éves, hanem egy felnőtt 28 éves ember, menyasszonnyal, családdal, élettel.

Szereti a hobbiját, de a párját méginkább. Soha nem ül bent a szobába, amikor programra van lehetőség...

Ha édesanyád kertészkedni szeret szabadidejében, akkor valószínűleg te is megveszel neki mindent hozzá, mert tudod, hogy annak örül, nemde...? Nem különbözik tőle...


De köszönjük, hogy ide írtál egy teljesen felesleges hozzászólást. A témához nem tudtál érdemben hozzászólni, segítséget nem tudtál adni.

Menj ki valahová tüntetni a gamerek ellen, ne az én normálisan feltett kérdésem alá piszkíts ide, főleg úgy, hogy normális emberek válaszoltak...

2018. nov. 28. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!